m

Hammaddeler

Doğru hammadde seçimiyle düşük maliyet

Beyaz eşya, otomotiv, elektronik, inşaat, tıbbi ürün ve ilaç gibi birçok sektörün farklı ihtiyaçlarına yanıt veren geniş hammadde işleme kapasitemizle, yüksek performans, dayanıklılık, hassasiyet, farklı etkenlere karşı mukavemet gibi kriterleri karşılayan plastik parçalar üretiyoruz. Geniş hammadde çeşitliliğiyle üretim yapma deneyimimiz sayesinde, müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini en verimli sonucu elde edecek şekilde; optimum maliyet ve en yüksek kaliteye sahip ürünlerle karşılıyoruz.

m

Tedarik ettiğimiz hammaddelerin kalitesiyle yalnızca en iyi ürünü elde etmekle kalmıyor, müşterilerimiz için en önemli önceliklerden biri olan ürün güvenliğini de en üst noktaya taşıyoruz.

Rekabetçi çözümler ve memnun müşteriler...

Hammadde çeşitliliğimiz sayesinde sunduğumuz geniş ürün portföyü gerek kalite gerekse maliyet bakımından rekabetçi çözümler sunmamızı sağlıyor.

PS Crystal

PS Crystal, sahip olduğu şeffaflık ve yüksek dayanım özelliğiyle ambalaj, elektronik, otomotiv ve beyaz eşya gibi sektörlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verir. Araba farları ve göstergeleri, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşya parçaları, televizyon ve bilgisayarların yanı sıra ambalaj ve kaplar da PS Crystal ile üretilir.

ABS

Otomotiv, beyaz eşya, elektronik ve oyuncak gibi farklı sektörlerde kullanılan ABS; sert, dayanıklı ve darbe dayanımı yüksek parça üretiminde kullanılır. Otomobil tampon ve ön panelleri; buzdolabı ve çamaşır makinesi, bilgisayar, cep telefonu ve çeşitli oyuncak parçalarının üretiminde tercih edilir.

PP

Hafif, dayanıklı ve yüksek kimyasal dayanma sahip olan PP, otomotiv, beyaz eşya, elektronik, ambalaj ve benzeri sektörlerde kullanılan bir hammaddedir. Otomobil iç mekan parçaları, beyaz eşya parçaları, elektronik cihazlar, bazı ambalaj ve tıbbi ürünler PP ile üretilir.

SB

ABS ve PP karışımı olan bu malzeme, ABS'in sertlik ve dayanıklılığı ile PP'nin hafiflik ve kimyasal dayanımını bir araya getirir. SB ile üretilen plastik parçalar otomotiv, beyaz eşya, elektronik gibi sektörlerde kullanılır.

PC

Şeffaf, dayanıklı ve ısı dayanımı yüksek olan PC, yüksek kalite ve dayanıklılık kriterlerini üst düzeyde karşılar. PC, bu özellikleriyle birçok farklı sektörler tarafından tercih sebebidir.

SAN

Şeffaf ve dayanıklı olmasının yanı sıra kimyasal dayanımı yüksek olan SAN, özellikle gıda ve ilaç sektörlerine yönelik parça üretiminde tercih edilir.

Polyamid

Polyamid, yüksek aşınma direnciyle tercih edilen bir hammaddedir. Mekanik dayanımı sayesinde otomotiv ve beyaz eşya gibi sektörlerde; aşınma direnciyle diş fırçası, tıraş bıçağı gibi ürünlerde tercih edilir.

Tritan

Şeffaflık, dayanıklılık ve ısı dayanımı özelliklerinin yanı sıra BPA içermemesi sayesinde bebek ürünleri ve gıda sektörünün tercih ettiği bir hammaddedir. Ayrıca ilaç, otomotiv, beyaz eşya ve elektronik gibi sektörlerde de kullanılır.