Kalite Politikası

HER AN KALİTE

Kaliteli hizmet ve ürünlerle hayatı kaliteli kılmak

Alanında lider ve yenilikçi ürünlere imza atan bir firma olarak, organizasyon yapımızdan iş süreçlerimize, ürünlerimizden üretim ve tedarik zincirimize kadar tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetine dayalı ve proaktif kalite prensiplerini kendimize rehber ediniyoruz. 

Şirketimiz ve müşterilerimizin başarısı temelinde şekillendirdiğimiz kalite standartlarımızı, müşterilerimiz ile sıkı işbirliği içinde, uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden geliştirdiğimiz özelleştirilmiş çözümlerle hayata geçiriyoruz. 

Yenilikçi teknolojilerle yarının kalitesini belirliyoruz

Güvenilir ürünler sunma hedefimizi, hammadde tedarikinden kalite kontrol sistemimize uzanan tüm süreçlerde yenilikçi teknolojilerle besliyoruz.

Kalitenin ürünlerle sınırlı olmayan, hayatın her alanını kapsayan bir gereklilik olduğu anlayışıyla hareket ediyor, çevresel etkileri en aza indiren, sürdürülebilir yöntemlerle yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz.

Bu denenle, kalite politikalarımızı durağan bir ihtiyaç listesi olmaktan çıkararak, hayatın değişken dinamiklerine ayak uyduran, yaşayan bir sistem olarak dizayn ediyoruz.

BALKAN Plastik‘in Kalite Politikasıdır.