Montaj

Mükemmel ürün için kusursuz montaj süreçleri

Beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektronik, otomotiv ve inşaat başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren OEM’ler için uluslararası kalite standartlarında plastik parça üretimi gerçekleştirdiğimiz tesislerimizde yüksek kapasiteli enjeksiyon hatlarına sahibiz.

Müşteri memnuniyetini temel alan ve tüm özgün ihtiyaçları karşılayabilme esnekliğine sahip makine parkurumuzda sektörümüzün en ileri teknolojilerini kullanıyoruz.

Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti

Üretim süreçlerimizin en önemli adımlarından birini oluşturan montaj işlemi, müşterilerimize planlanan zaman dahilinde en yüksek kalitede ürünleri ulaştırmamızı sağlayan etkenlerin başında geliyor.

En hızlı çözümlerle en kaliteli sonuçlar...

Kalite Kontrol

Titizlikle işlettiğimiz kalite kontrol süreçleri ve hatalı parçaların belirlenerek elenmesi

Son Ürün

Montaj işlemi sonucunda nihai halini alan parçaların kontrol ve analizi.

Montaj

Müşteri taleplerini en iyi ve en hızlı şekilde karşılayan montaj işleminin gerçekleştirilmesi.

Sevkiyat

Ürünlerin belirlenen standartlara en uygun şekilde paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilmesi.

Deneyim, gelişim, teknoloji…

Sahip olduğumuz modern ekipman parkuru ve deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor; üretim ve ürün verimliliğimizi, günün ihtiyaçları doğrultusunda durmaksızın geliştirdiğimiz insan ve teknoloji kaynağımızla müşteri beklentilerinin ötesine taşıyoruz.

Ekibimizin yenilikçi teknolojiler ve sektörel gelişmelere entegrasyonunu sağlamak amacıyla eğitimler düzenliyor, hayata geçirdiğimiz projeler ve sunduğumuz ürünlerle müşterilerimizi en verimli teknolojilerle buluşturuyoruz.