Sektörler

Beyaz Eşya

Dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden biri olan beyaz eşya sektörünün günlük yaşamda geniş kullanım alanına sahip ürünleri için üst düzey dayanıklılık, estetik ve kalite kriterlerini karşılayan plastik parçalar sunuyoruz. Özellikle gıda ile temas özelliği taşıyan ürünlere gösterdiğimiz hassasiyet ve uluslararası standartlarda üretim sistemimizle dünyanın önde gelen beyaz eşya üreticilerine çözüm üretiyoruz. Müşteri gereksinimleri doğrultusunda geliştirdiğimiz özelleştirilebilir tasarımlar ve geniş hammadde çeşitliliğiyle oluşturduğumuz zengin ürün portföyünü, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren teknoloji altyapımızla destekliyoruz.

Elektrik-Elektronik

Teknolojik gelişmelerin büyük bir hızla yaşandığı, performans ve dayanıklılığın önem kazandığı elektrik-elektronik sektörü için, temel parçaların korunumunu sağlayan elemanların yanı sıra dayanıklılık, estetik gibi dış görünüm unsurlarını belirleyen plastik parçalar üretiyoruz. Özellikle ısı dayanımı yüksek malzemelerle ürettiğimiz parçalar, müşterilerimizin ürün kalitesi hedeflerini sorunsuz bir şekilde yakalamalarını, kullanıcıların uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlere ulaşmalarını sağlıyor.

Ev Gereçleri

İşlevselliğin yanı sıra estetiğin de son derece önemli olduğu ev gereçleri ürünleri için, yenilikçi teknolojiler ile verimliliği bir araya getiren plastik parça üretimi gerçekleştiriyoruz. Uzun ömürlü ve koşulsuz kullanıcı güvenliği sağlayan ürünler geliştirerek, alana hakim olan hızlı gelişimi üretim süreçlerimize ve ürün kalitemize yansıtıyoruz. Ayrıca geri dönüştürülebilir hammaddelere verdiğimiz önemle müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına katkı sağlıyoruz.

Otomotiv

Binlerce parçanın kullanıldığı otomobil üretiminde gerek işlevsel gerek dayanıklılık gerekse estetik bakımından son derece önemli bir yer tutan plastik parçaları, sektöre özgü beklentileri tam olarak karşılayacak özelliklerle sunuyoruz. Hafifletme çalışmalarının önemli bir yer tuttuğu ve geleceğin trendlerini belirlediği sektörün hafif ama dayanıklı, kaliteli ancak düşük maliyetli ürün beklentisini yenilikçi üretim teknolojileri ve malzeme biliminin sunduğu olanaklar çerçevesinde karşılıyoruz.

Medikal

İnsan hayatını destekleyen ve iyileştiren ürünlerin tasarım ve üretimi açısından son derece hassas ve kritik bir alan olan medikal sektörüne sunduğumuz çözümlerle sektörün tüm beklentilerini karşılayan, hijyen ve kimyasal dayanım özelliklerini barındıran ürünler geliştiriyoruz. Hasta bakım ürünlerinden cerrahi ekipmanlara, laboratuvar cihazlarından medikal cihaz muhafazalarına kadar geniş bir yelpazeye yayılan ürünlerimizle sektöre özgü uluslararası standartları tam olarak karşılıyoruz.

Havacılık

Dünyanın en yüksek teknoloji altyapısına sahip ve rekabetçi sektörlerinden biri olan havacılıkta ihtiyaç duyulan yüksek mukavemetli plastik ürünleri en hızlı şekilde üreterek müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyoruz. Sektörün yüksek standartlarına uygun, dayanıklı ve işlevsel plastik parça üretimiyle havacılık endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sahip olduğumuz kalite sertifikasyonlarıyla uçak içi donanımlardan kokpit aksesuarlarına uzanan geniş bir üretim kabiliyeti sunuyoruz.

İnşaat

Başta düşük maliyet etkinliği olmak üzere dayanıklılık ve estetik gibi unsurların ön plana çıktığı inşaat sektöründe hem üreticiler hem de son kullanıcılar için güvenilir ve uzum ömürlü plastik parçalar üretiyoruz. İç mekan parçalarının yanı sıra elektrik ve elektronik sistemlerine yönelik üretimimizi uluslararası standartlar çerçevesinde, uzman ekibimizin bilgi birikimi ışığında ve ileri teknolojiye sahip sistemlerle yürütüyoruz.

Oyuncak

Kalite, güvenlik ve dayanıklılık gibi faktörlerin son derece önemli olduğu oyuncak sektörüne sunduğumuz plastik parçalarda çocuklar için en kritik unsur olan güvenliği temel alıyoruz. Ana gövde, hareketli parçalar ve diğer parçaları kapsayan ürün yelpazemizde, uluslararası sertifikasyonlarla belgelendirilmiş hammadde kullanımı gereklerini titizlikle yerine getiriyoruz. Ürünlerimizin kalite kontrol ve test süreçlerini sürekli olarak takip ediyor, oyuncak endüstrisi standartlarına tam uyum sağlıyoruz.